Announcement

Collapse
No announcement yet.

Še en nov C4

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Še en nov C4

Pozdravljeni. Sem novi na vašem forumu. Čez kakšen mesec, takšen naj bi bil dobavni rok dobim svojga C4 coupe. Komaj čakam. Bil sem v dilemi kaj bi kupil, nato se zbral Hdi 1.6 110 km. Kakšen je ta motor? Kolikšna je poraba? Imel sem testnega 1.6 16V bencin, pa je bil res nov ampak je precej len.

Re: Še en nov C4

Originally posted by Benjo130 New post replay
    Pozdravljeni. Sem novi na vašem forumu. Čez kakšen mesec, takšen naj bi bil dobavni rok dobim svojga C4 coupe. Komaj čakam. Bil sem v dilemi kaj bi kupil, nato se zbral Hdi 1.6 110 km. Kakšen je ta motor? Kolikšna je poraba? Imel sem testnega 1.6 16V bencin, pa je bil res nov ampak je precej len.
    Kupil si - dober stroj! Jaz imam 90 KM pa je kar živahna zadeva, tvoj bo pa poskočen! Pil bo pa nekaj nad 5, če ne boš preveč tiščal!

Mislim, da nad nobenim parametrom ne boš razočaran!

Comment

Malo mi je čudno, ker recimo 2.0 HDi se vsaj lepše sliši, kot pa 1.6, upam da je to dost močno, navora piše da ma veliko.
      Zanima me še to, avto ima 17 plalčna kolesa. Gume 205/50/17 so drage ko žafran. Ali bi se dalo dat gor gume naprimer 215/45/17 ali kakšno drugo dimenzijo. Kakšne mate izkušnje s tem.

Hvala za inf.

LP

Comment

2.0 vleče bolj zvezno, pa tudi bolje normalno saj ima skoraj 30 konj več.
        Drugače je avto ok.
        Meni osebno 1.6 110 konj ni všeč mašina, ker navor hitro raste in potem se umiri, ni tistega enakomernega vleka (ampak to je samo moje mnenje).

tega sem vozil (res da ni kupe, ampak poraba je pa tam nekje):
        http://www.mojavto.net/testi/test-647.html

Comment

1.6 HDI 110 km je zelo kultiviran motor in se tudi zelo lepo poda temu avtu (bistveno bolj kot bencinar). Jaz sem ga vozil v Picassu. Če pa hočeš športne performanse pa izberi 2.0 HDI ali pa tega načipaš.

Lp Čojko
          sigpic

Comment

Originally posted by Benjo130 New post replay
            Zanima me še to, avto ima 17 plalčna kolesa. Gume 205/50/17 so drage ko žafran. Ali bi se dalo dat gor gume naprimer 215/45/17 ali kakšno drugo dimenzijo. Kakšne mate izkušnje s tem.
            LP
            vsako spremembo moreš vpisat v homologacijski kartonček (tisti beli A4 list).. pazit pa tud moreš da nebo dost odstopanja, da ti nebo števec lagal..
            The Only Way Is Up!!!!

CTS Team
            www.citroen-tuning-slo.com

Comment

V prvem primeru bo imel premer kolesa 63,68 cm v drugem pa 62,53 cm. Če sem prav zračunal. (205 je širina gume, višina gume je 50 % širine in premer platišča 17 col je 43,18 cm) Če ne pa naj me kdo popravi.

Comment

Ne vem zakaj imajo tako čudno dimenzijo vsi francoski avtomobili. Cena za gumo dunlop sport maxx 205/50/17 je 46.400sit, za 215/45/17 pa je 30.900sit. Zimske gume pa imate vrjetno 15 col.

Comment

Working...
                X