Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kateri servis priporočate?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Kateri servis priporočate?

Zdravo,

zanimajo vaše izkušnje, kateri servis priporočate v okolici LJ? Imam namreč težave v garancijskem roku, katere pa na mojem servisu ne znajo odpraviti...:( in sem se odločil zamenjati servis...

lp

Re: Kateri servis priporočate?

Jerovšek Grosuplje, samo obvezno zahtevaj Tonija.

lp

Comment

Jenko na Praprotni polici.

Comment

Merlak, Dernov Grič pri Vrhniki.
        sigpic

Comment

Študiram..., da bi zamenjal servis. Avtohišo Kranj bi zamenjal za Jenkota. Kako pridem do njega?
          Hvala LP
          ce štiri...

Comment

Jenko je na Praprotni polici, če greš po stari cesti od Šenčuraj proti Cerkljam. Drugače pa pokliči: 04 252 66 00.

Comment

Evo še zemljevid:
              Attached Files
              Last edited by gargamel; 5th March 2007, 09:23.

Comment

Na citroenovi spletni strani, Jenka in še par manjših pooblaščenih servisov ni naštetih poleg koncesionarjev. Ne vem zakaj imajo naslove za samo 24 prodajaln in servisev od skupno 33.
                Last edited by gargamel; 5th March 2007, 09:38.

Comment

hvala:c:
                  ce štiri...

Comment

POZDRAVLJENI, ČEZ KAKŠEN DAN BOM DOPOLNILA 20 000 KM NA MOJEM C4, KER NEBI RADA ŠLA V KOPERSKI SERVIS BI VAS PROSILA KATEREGA DRUGEGA MI PRIPOROČATE TAM NEKJE NAJDLJE DO LJUBLJANE?

Comment

Živjo!
                      Nehaj kričati, ušesa me bolijo :) (velike črke pomenijo v svetu interneta kričanje)

Par postov višje je Čojko napisal MERLAK, če on iz primorske vozi k njemu, potem verjetno ni boljšega bližje.
                      Bela Xantia Break X2 1.9TD Exclusive Automatique Hydractive, 1998
                      Srebrna Xantia Berline X1 1.9TD SX Hydractive, 1996
                      Rdeča Xantia Berline X2 3.0i V6 Activa, 1998 (na čakanju)

Comment

Priporočam ti Citroen servis DETR v Mengšu.Imajo posluh za takšne stvari.pr Merlaku me je pa pošteno na.......
                        sigpic

Comment

Hja, katerega : Tistega kjer poznaš šefa in vsaj pol mehanikov.

To je edina garancija. Je pa tako kot pri zdravnikih - če ne veš kaj ti je in kaj je za popravit se ti ne piše nič dobrega!!!
                          Jaz se držim kar koperskega servisa že iz navade in do sedaj je bilo vse ok.
                          Kaj, če bi kdo napisal kaj ga moti na najbližjem servisu??
                          Last edited by 2cv; 20th September 2007, 15:27. Reason: Neplčaljivh reklamnih linkov res ne moremo ogjavljat, pa tud ta forum ni poceni zadeva...

Comment

Ne vem kaj bi za servis na 20.000 km hodila ne vem kam, saj razen olja ni kaj dosti za delat. Razen če imaš spisek težav kot popularni težak @afric s primorskega konca z C4, s katerim smo že pred časom nehali parlamentirati. Tisti vaš koprski servis ne želim komentirati, ker sem v enem preteklih postov dodobra opisal težave, ko sem slučajno vozil mimo in prosil za diagnosticiranje napake, pa smo prišli na koncu v slepo ulico z dialogom, ampak servis na 20.000 bodo vsekakor zmogli kvalitetno narediti. Kljub moji zajedljivosti so se potem opravičili in ponudili drug termin v Kopru, kar je zame iz Lj težje dostopno. Napako na računalniku sem potem odpravil sam s pomočjo literature.

Comment

Kateri servis pa priporočate na Štajerskem koncu? Celje, Velenje, Polzela?
                              Ima kdo kakšne dobre slabe izkušnje?

Lp

Comment

Working...
                              X