Announcement

Collapse
No announcement yet.

KUPUJEM C4 1.6HDI 16V 90

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• KUPUJEM C4 1.6HDI 16V 90

Pozdravljeni, tukaj sem nova, prebrala sem vse o C4 in Vam moram povedat da ste super! Napisano je vse kar sem potrebovala, tako da skoraj nimam več kaj vprašat. Sedaj imam P307 in ko sem se danes vsedla v C4 nisem mogla več ven!!! :c: Rezervirala sem si testni avto letnik 2006, 15000km kot sem že omenilaC4 SX 1.6 hdi 16v 90, žal srebrne barve,ampak vseeno megastičen avto!!! In tukaj sem prebrala same dobre in sedaj sem še bolj navdušena!Pa še moj dedek, ki je delal 40 let na citroenu navija za njega! Komaj čakam!

Re: KUPUJEM C4 1.6HDI 16V 90

Dobrodošla med nami!

Comment

OY, kje pa si ga rezervirala? A boš tistega pri rutarju vzela, ki ga DrMare potem ni vzel?

Comment

Ja tistega ja!

Comment

Čestitke! Izbrala si model in opremo, ki jo imam tudi sam. Poprej sem delal po 500 km/mesec, s c4 pa sem jih v dveh mesecij 3800+ :D <- kar pove dovolj o mojem navdušenju.

Želim ti veliko zadovoljnih kilometrov!
          Novopečeni citroenovec... takšen s srcem

Comment

Saj bi ga drmare vzel, pa ga ni mogel plačat po tretjinah, ker je rabljeno vozilo.
            Fajn se vozi, pa poročaj, kako deluje. Osebno mi kot sem že mnogokrat povedal srebrna barva ne sede

Comment

A je blo kaj narobe z avtom da ga DrMare ni vzel?

Comment

Ja sem ti že zapisal, ne morejo ga sfinancirat na 1/3, 1/3, 1/3

Comment

Aja hvala, hvala sem se že ustrašla, da je kaj narobe!No super potem pa jutri če bo vse po sreči prodam P307 in potem čimprej vse porihtam za C4, uuuu komaj čakam!

Comment

pa pr rutarju povej, da sem jim že tolk strank poslal, da lahko kakšno reklamo dajo na CB, saj bo pocen, avo čuka na mesec prednovoletna akcijska cena, če plačajo za leto v naprej.

Comment

;;;;))))) bom povedala

Comment

Originally posted by garac New post replay
                        Saj bi ga drmare vzel, pa ga ni mogel plačat po tretjinah, ker je rabljeno vozilo.
                        Fajn se vozi, pa poročaj, kako deluje. Osebno mi kot sem že mnogokrat povedal srebrna barva ne sede
                        Sfinancirat avto v tem cenovnem rangu ni tak problem, tu so bili še drugi razlogi, da sem se premislil. Jaz ga bom prevzel v četrtek - upam, da mi jutri pošljejo papirje, da uredim zavarovanje! Potem pa veselo nabiranje kilometrov!

V Rutarju so kar korektni - mene so prepričali! AH Kranj - ni se mu zdelo vredno ukvarjati z mano!

LP Marko

Comment

Ohoho...družba se razmnožuje. Lepo, lepo. :biggrin:
                          Kot majhen sem vedno želel voziti TDI....sedaj sem zrastel :a8s1g:

Comment

Originally posted by MARTINA New post replay
                            Pozdravljeni, tukaj sem nova, prebrala sem vse o C4 in Vam moram povedat da ste super! Napisano je vse kar sem potrebovala, tako da skoraj nimam več kaj vprašat. Sedaj imam P307 in ko sem se danes vsedla v C4 nisem mogla več ven!!! :c: Rezervirala sem si testni avto letnik 2006, 15000km kot sem že omenilaC4 SX 1.6 hdi 16v 90, žal srebrne barve,ampak vseeno megastičen avto!!! In tukaj sem prebrala same dobre in sedaj sem še bolj navdušena!Pa še moj dedek, ki je delal 40 let na citroenu navija za njega! Komaj čakam!
                            Zanimiva menjava. Citroen namesto Pežoja. :-)
                            Kako to da si menjala? No, da nisi mogla ven iz C4-ke ti verjamemo. :-)
                            Vroooom! - Merida 903 Road

Comment

Originally posted by Rogy New post replay
                              Zanimiva menjava. Citroen namesto Pežoja. :-)
                              Kako to da si menjala? No, da nisi mogla ven iz C4-ke ti verjamemo. :-)
                              Očitno ne zadovoljuje..............:biggrin:

LP Mare

Comment

Working...
                              X