Announcement

Collapse
No announcement yet.

15,16 in 17`alu felge na bingota je možno !

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 15,16 in 17`alu felge na bingota je možno !

Tak post je tudi na avtomobilizem.si, ampak se mi zdi zanimiv in me prav zanima vaš odziv.....
    Pa še en link kjer so "spimpani" berlingoti :b:
    http://www.berlingolife.de/photoalbum.html

Pozdrav,

no po nekaj dnevih brskanja po internetu in pisaju mejlov tuning hišam(predvsem v nečijo), sem našel tuning hišo v Oberhausnu (pri meji z belgijo) MUSKETIER, ki so specializirani za citroene, peugeote in maseratije. Oni imajo v ponudbi tudi do 17` alu platišča tudi za berlingota 1, in ko sem govoril z njimi so mi zagotovili da imajo ustrezne TUV papirje s katerimi lahko homologiram 15,16 ali 17` alu-felge na berlingotih......izbire je kar nekaj, samo cene so pa
    Za navadno 15` se začne pri 130 eur........

Imajo pa v Avstriji zastopnika (bližina Zeltweg) kar je 2h vožnje iz SLO......

Upam da bo ta informacija prišla komu prav, morda bi se skupaj zapeljali gor ??

LP
    The only difference between men and boys is the size and price of their toys!

Re: 15,16 in 17`alu felge na bingota je možno !

Jaz ti zrihtam za berlingota 18 col s papirji pa vse. Kak eni to težko razumejo.... Ne rabiš nikamor hodit samo v MB prideš. Tisti ki so kupili letos felne od mene stvar laufa edino za 18 col smo čakali skoraj mesec dni, da so prišle.... Jebemumilu 4 šraufe...

Glej vsaka firma ki dela lita platišča izdeluje felne za modele avtomobilov. Ti samo glej, da boš kupil za berlingota 7x17 col ET za citroena in to je to. Kdo ti jih bo prodal moraš dobit zraven tuv. Greš na homologacijo in to je to... Simpl ko pajek...
    Last edited by Andrej; 20th January 2007, 13:18.

http://www.citroen-tuning-slo.com

Comment

Živ Andrej!

Preveril na konfiguratorjih za alu platišča. Nobena firma ne daje TUV papirjev za 15` platišča za berlingota1 , tip MRHY, samo 5,5Jx14 (4x108), gor daš lahko samo gume175/70R14 ali 175/65R14...:scratchchin:

Če imaš možnost, da si dam jaz na berli1 15` (gledal RIAL CAMPO in ALUTEC TORNADO) 195/50-R15, z TUV papirji, da bi lahko homologiral, mi prosim pojasni kako??

Hvala za odgovor,LP

Comment

andrej ima 18'' na C5-ki,.. ostali pa: C4-ki 18'', Zx 17'', xsara 17'', a4 19''... pa vsi imamo homologirano....

vse se da dobit... pust ti tiste konfiguratore na netu...
        The Only Way Is Up!!!!

CTS Team
        www.citroen-tuning-slo.com

Comment

ANdrej. Lahko kje dobiš poceni te nove okrasne pokrove za berlinga (7 kraki, 15")?

Comment

Neyc: Lahko napišeš kako in kaj....lahko tudi na ZS. Kaj se da narest in dobit?? Ali vam je Andrej zrihtal??

Hvala za odg.

Comment

jaz sem že dvojne felne prek andreja kupo (njegove)... pa obojne imel homologirane...

poišči model felne ki ti je všeč...

s 17''-kami bi zmagal...

sam pazi da bo 17'' širina felne 7J, in ET med 11-18, pa razmik med šravfi 4x108

pol pa bo ti andrej ceno povedal ;)
              The Only Way Is Up!!!!

CTS Team

Comment

A se ti ne zdi da je 17" že mal preveč?? Pa guma je tudi že pravi valar....če recimo sodimo po spodnji sliki..

Ampak Bingo je pa potem prav huda makina:c:
                Attached Files

Comment

ne ne, glih prav je... ;) verjami, nebo ti žal... ;)
                  The Only Way Is Up!!!!

CTS Team

Comment

Vzami felne 7x17col pa si zmagal. Gor daš gume 205/40R17 in je to to... Papirje itak zraven vsakih feln dobiš.

http://www.citroen-tuning-slo.com

Comment

Se pridružim v čakalno vrsto za cenike...@andrej poslal sem ti ZS=)

Comment

...noja še kakšen post napišem pa dobiš PM...ni dovolj postov :(

Comment

poglej js mam na berlingotu 16 col pa je to max-imum za kar se da dobiti homologacija po uradni poti

Comment

Working...
                          X