Prikazujem Rezultate 1 do 4 od 4

Prispevek: Ruski tank

Novinec C3sar's Avatar
    Prispevki
    37

Ruski tank

Dogaja se mi, da na mojem C3 1.4 HDI /70 poraba raste, pri vožnji 120 km/h mi kaže računalnik trenutno porabo 7,5 l - katastrofa, prav tako je povrečna poraba iz 4,2 zrasla na 5,2 l, avto tudi ni več tako poskočen in ne doseže končne hitrosti max. tam 140-145 km/h, če ima kdo kakšno idejo ali podobno iskušnjo, vas prosim za pomoč. lp,

Re: Ruski tank

Slišal sem da je bil nek problem z nafto...svinjska (vsaj na renoju so tako rekl)....

Novinec sl1's Avatar
    Prispevki
    42

Mogoče ti je crknil luftmesser oz. merilec temp. zraka, ki je namontiran med filtrom za zrak in mašino. Ko crkne, gre avto navadno v nek safe mode in izgubi moč nad 3000 rpm in malo več zre in gre komaj 140. To sem jaz imel na VW enkrat, in tvoji simptomi so zelo podobni...

Novinec C3sar's Avatar
    Prispevki
    37

Citat Poslano od sl1 Nov odgovor na sporočilo
    Mogoče ti je crknil luftmesser oz. merilec temp. zraka, ki je namontiran med filtrom za zrak in mašino. Ko crkne, gre avto navadno v nek safe mode in izgubi moč nad 3000 rpm in malo več zre in gre komaj 140. To sem jaz imel na VW enkrat, in tvoji simptomi so zelo podobni...
    ja maš kr prav, danes bil na testu in je pokazalo ravno to napako in pa še neki ventil povratnih plinov nevem točno, bil sem pri nekem majstru, ki je mel neko piratsko verzijo, tako da grem konc drugega tedna na pooblaščeni servis pa bomo vidli kaj bo točno pokazalo, mislim da bo kr luft messer... lp,

Dovoljenja