Prikazujem Rezultate 1 do 6 od 6

Prispevek: xm nov!

niko i ništa Čojko's Avatar
    Starost
    43
    Prispevki
    2,693

Re: xm nov!

Škoda, da je traktor in ne V6. Cena 50.000 EUR pa po moje ful pretirana. Po moje boš moral najprej pol avta zamenjat, saj je najbrž vse že preperelo - 7 let oz. kar 10 let stal na mestu (se mi zdi, da so jih leta 99 nehali delat - zaloga in potem prodajali dokler niso vseh razprodali).

Lp Čojko

BROJ JEDAN
    2cv's Avatar
    Prispevki
    3,454
    Blog Entries
    12

Ne sej tudi cena ni pretirana, pač to je avto ki ga kupiš daš v salon denvno sobo oz urejeno garažo in ga vsake toliko časa prižgeš da narediš v naslednjih 20 letih par 100 km na kakih srečanjih in sejmih razstavah in podobno. Ta avot je bil kupljen in shranjen in je namenjen temu ne pa za vozit..

Dolgoletni Citroenar jolbe's Avatar
    Starost
    43
    Prispevki
    957

To je vredno max 10 jurjev. Kot je rekel Čojko bo verjetno na prvi vožnji spustilo VSE! (motorna tesnila, hladilni sistem, vsa tesnila na hidravliki, menjalnik....) To je uporabno samo za dele.
    Nič ne more biti tako zjebano, da se ne bi dalo popravit. Razen Citroena!

BROJ JEDAN
    2cv's Avatar
    Prispevki
    3,454
    Blog Entries
    12

jolbe to ti govorim ta avto ni za vožnjo je za v salon za dele kot avto v celoti ...
    in to da ga na prikolici pripelješ na Iccr in podobna srečanja kdor bi ta avto vpzil tolk časa da bi pregrel gumice je pač uničevalec ...

Novinec Ibanez RG's Avatar
    Starost
    43
    Prispevki
    121

Uh, jebo te, res mal pretirana cena. Pa res, vprasanje kako bi blo na mal daljsi poti itd. glede cevovodov, hidravljicne napeljave pa se kaj. Lohk da bi vse skupaj spustilo tam kjer ni treba. Sej, ce pa rabljenga kupis je pa glih tko rizik.
    Cudno je to, da ga ni noben hotel prej kupit. Pa kolk cajta ni bil zalaufan itd. in ce je bil - a je dosegu vsaj temperaturo, ah...qurc.
    Po moje je ta cena ful prevelka, saj dobis C6 za ta dnar in to tacga, da glava pece. A so na glavo padli al kaj jim je budale svabske.
    Samo to vam povem, de se je v 10 let starmu XM-u 10 krat leps pa bolj mehko vozit kakor pa v novem C5. VEM.
    C5 I 2.2 HDi - najbolj (h)udoben Citroen do sedaj !

Dovoljenja