Prikazujem Rezultate 1 do 3 od 3

Prispevek: xsara 1.4 98l

Novinec
    Prispevki
    5

xsara 1.4 98l

sem novi lastnik xsare letnik 98 1.4. Prvoženih ima 87000 kupil sem ga od starejše osebe in nima servisne knjige. po listkih sem ugotovil da je zobati jermen menjan lansko leto na 83000 km. sedaj me zanima vaše mnenje glede vodne pumpe in pa drugega jermena gdaj bi ga bilo najbolje zamenjati. aja pa moti me da radio ne deluje brez kontakta, vžigalnik ni osvetljen kako bi to bilo najlažji rešit.Hvala za odgovore. pa kake nevšečnosti lahko pričakujem od tega avtomobila. Kako olje bi bilo najbolje dat, do sedaj je bil total. Hvala za mnenja.
    Zadnji popravek od robson : 26-09-2007 at 20:31 Razlog: združevanje sporočil

niko i ništa Čojko's Avatar
    Starost
    43
    Prispevki
    2,693

Re: xsara 1.4 98l

Za jermen jaz ne bi pretirano skrbel saj je bil menjan. Gled vodne pumpe poglej če pušča - v kolikor ne jo posti pri miru. Radio je najbrž rešen po domače - kabli od vžigalnika. Če ne znaš sam ga pelji k električistu, ki ti bo povezal prav, da bo delal tudi brez kontakta. Nevšečnosti načeloma ne bo. Kakšni Airbagi so lahko problematični (lučka na armaturki - rešitev pod voznikovim sedežem, kasneje pa še zamenjava obvolanskih komand, kaj pa vem - drugega v bistvu niti ni), no morda tesnilo glave motorja. Olje pa gre Total Quarz 7000 in osebno ne bi menjaval za kaj drugega.

Lp Čojko

Novinec
    Prispevki
    5

Re: xsara 1.4 98l

hvala. Koliko pa naj bi bila delovna temp prej sem imel vw in je tam 90 tu pa mi kaže med 75 in 90 se pravi okrog 83.

Dovoljenja