Prikazujem Rezultate 1 do 10 od 10

Prispevek: Zvočniki za C3

Samo Prijavljen
    Starost
    33
    Prispevki
    1

Question Zvočniki za C3

Pred tremi meseci sem kupila Citroen C3, letnik 2005 in sem se odločila, da zamenjam avtoradio in zvočnike. Avtoradio sem že izbrala (Alpine CDE-9871 RR), medtem ko sem pri zvočnikih rahlo neodločena.

Zaenkrat se ne morem odločiti med Rainbow SLX 265, Impulse CM-652 in Caliber CSV6 (iste znamke bi dala tudi za zadnje zvočnike, seveda manjše dimenzije 13cm). Pri Impulse me skrbi globina zvočnika, ki je 70mm, medtem ko je original sprednji zvočnik globine 55mm. A kdo ve če kljub temu ustreza? Ima kdo vgrajene katere od teh zvočnikov? Kakšne so izkušnje? Če ima kdo kakršenkoli nasvet, bi bila res hvaležna...
    Natalija

niko i ništa Čojko's Avatar
    Starost
    43
    Prispevki
    2,693

Re: Zvočniki za C3

Tudi jaz sem v Xsaro dal Rainbow slx 265 in sem z njimi zadovoljen. Tudi v CARAudio jih najbolj svetujejo za Citroene oz. za original avtoradio brez ojačevalcev.

Lp Čojko

Zanima me, ce si imela original avtoradio not al si kupila brez radia?
    xsara & c4

Samo Prijavljen m.r.79's Avatar
    Starost
    38
    Prispevki
    4

naš je bil kupljen brez
    avto ni moj,ma glavno,da je v družini:)

Samo Prijavljen
    Prispevki
    3

A zvočnike že imaš notri ali ste kupili avto brez zvočnikov.

Samo Prijavljen
    Starost
    44
    Prispevki
    3

Ob koncu leta 2007 sem postal lastnik novega C3 z opremeo SX Pack. Moram priznati da sem bil kar malo presenečen , ko sem ugotovil da nima vgrajenih zvočnikov. Drugo presenečenje je bilo, da za vgradnjo avtoradija, ki ni orginal, potrebuješ konektorski vmesnik, ki orginalni konektor prilagodi na evro konektorje.

niko i ništa Čojko's Avatar
    Starost
    43
    Prispevki
    2,693

Meni se ne zdi nič nenavadnega, da v kolikor kupiš avto brez avtoradia, da ni zvočnikov noter. Če je že vgrajena instalacija do zvočnikov mi dovolj. V tem primeru pač daš avtoradio in zvočnike po svojem okusu, ki so v vsakem primeru boljši od original.
    Avtoradio z MP3 in morda še USB vhodom, ter ene kvalitetne zvočnike (morda zgoraj omenjene Rainbow).

Lp Čojko

Član Milan48's Avatar
    Prispevki
    160

Citat Poslano od alehandro Nov odgovor na sporočilo
    Ob koncu leta 2007 sem postal lastnik novega C3 z opremeo SX Pack. Moram priznati da sem bil kar malo presenečen , ko sem ugotovil da nima vgrajenih zvočnikov. Drugo presenečenje je bilo, da za vgradnjo avtoradija, ki ni orginal, potrebuješ konektorski vmesnik, ki orginalni konektor prilagodi na evro konektorje.
    Bodi vesel, da ni bilo zvočnikov notri. Bošm saj lahko dal kaj pametnega notri. Tovarniški so običajno poden. Da pa Citroen vgrajuje svoj konektor in da rabiš adapter je pa Citroenova neumnost. S tem nas hočejo nategniti, da bi kupovali njihove radie (itak jih delajo drugi) po 3x ceni. Potem pa še strašijo z umikom garancije, če sam vgradiš, ali pa drugi hi-fi mojster kakor, da bi to vplivalo na slabe preme, polomljene ventile, izgubo olja, puščanje gum, okvaro računalnika, ... Minus za Citroen. Plusov imajo itak dovolj.

Dolgoletni Citroenar zz214's Avatar
    Prispevki
    797

Citat Poslano od Milan Nov odgovor na sporočilo
    Da pa Citroen vgrajuje svoj konektor in da rabiš adapter je pa Citroenova neumnost. .
    Kot večina ostalih atomobilskih firm tudi Citroen v novejših modelih koristi "fakra" konektor,to ni nikakršen Citroenov konektor......

Član Milan48's Avatar
    Prispevki
    160

No pa "fakra", ko pa vsi ostali večinoma uporabljajo euro konektor za avtomobile kjer ni vgrajenega radia.

Podobne Teme

1. Zvočniki v C4
    By Pirnat in forum Citroën Tuning, Syling, Akustika, itd...
    Odg.: 0
    Zadnje Sporočilo: 13-02-2013, 22:23
  2. zvočniki
    By Pirnat in forum Citroën C4 - C4 Picasso
    Zadnje Sporočilo: 13-02-2013, 12:37
  3. Zvočniki ter navigacija
    By merne82 in forum Citroën Xsara
    Zadnje Sporočilo: 16-04-2012, 22:59
  4. zvočniki heeelp !
    By cr00k in forum Citroën Xsara