Prikazujem Rezultate 1 do 3 od 3

Prispevek: BX - udobje

Novinec dario-p's Avatar
    Prispevki
    95

Wink BX - udobje

Veliko sem slišal negativnih kritik na račun g. Novaka (da je lopov,oderuh...). Zanima me, kaj je res. Vseeno bi prosil za njegov naslov, razen, če odsvetujete. še vedno nisem rešil zadeve s hidravliko (udobjem) na BX-u. Spredaj sem zamenjal bunki, ampak je po 2500 km isti šit. Res se spominjam udobja v GAX-u, pa me kar zmrazi. Je pa res, da je bil uvožen iz Francije. Pa še kratka štorija o njem. Nekdo ga je uvozil (na invalida, da je bil cenejši), potem pa doma razstavil na prafaktorje, kao, da bo vse preveril in zašćitil. Potem pa je bebo!!! to zelo površno skup spravil, pa se vrata niso lepo zapirala, vedno je smrdelo po bencinu - ni bilo zdravila za to - pa šipe so dol lezle, odbijači so se tresli, skratka, za minus dve, ocena od ene do pet. Drugače je bil pa kovinsko zelene barve, notranjost pa malo modra malo zelena, Kar lep, za tiste čase socializma ful makina. Tudi marsikatera luštna ( pa tudi grda) se je za njo obrnila. Nauk: če si površen klepar ali karkoli že, potem šraufaj golfe, ople in ostala, z malo začetnico napisana jajca samo Citrončkov ne. Kdor se strinja, roko gor.
    Pa lep pozdrav iz Gorenjske

Zasvojenec z Citroeni
    Prispevki
    1,380

Re: BX - udobje

Napisal sem ti, kaj vse moraš narediti in kaj lahko pričakuješ od tega.

Glede Novakovih bunk, on samo fila tisto kar dobi in je po tej plati enak vsem ostalim, ki to delajo, jih je nekaj po Sloveniji. Na mojo prošnjo mi je tudi pokazal cel postopek filanja bunk in na to nimam nobenih pripomb. Sej zadeva je zelo simpl, pritisk nekaj barov več ali manj, ki je odvisen od točnosti manometra (itak majo vsi podobne), zagotovo ne boš čutil v vožnji

S samim servisom pri njemu sem bil večinoma zadovoljen, nič več ali manj kot pri ostalih, ki sem jih sprobal še nekaj v okolici LJ
    Xantia - edini po nemško narejeni Citroen

garacGost
    Gost

Re: BX - udobje

@dario p, a je bil tvoj ga slučajno pobarvan z barvo mazde 121? in sestavljen v tržiču?

Dovoljenja