Stran 1 od 8 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikazujem Rezultate 1 do 35 od 262

Prispevek: Ko se napake prinejo, se ne konajo!! (Arhiv okvar c3)

Novinec VISAR's Avatar
    Pridruen
    Jul 2002
    Starost
    46
    Prispevki
    131

Ko se napake prinejo, se ne konajo!! (Arhiv okvar c3)

A kdo kaj ve kdaj pride prvi v SLO ?

[Edited on 18-6-2003 by 2cv]

Dolgoletni Citroenar Tito's Avatar
    Pridruen
    May 2002
    Prispevki
    521
    Ali ne pride e kao spomladi?

Novinec VISAR's Avatar
    Pridruen
    Jul 2002
    Starost
    46
    Prispevki
    131
    Ja sej.... zraj**** so nas avta pa ni nikjer za vidt. A bo vsaj avtosalon letos ? Pa pluriel na njem

Pridruen
    May 2002
    Prispevki
    521
    Tud ne'b vedu z glave

ggGost
    Gost
    kaj sprasujes taksne neumnosti, poklici citroen slovenija

Doktor Citronizma Andrej's Avatar
    Pridruen
    Apr 2002
    Prispevki
    2,412
    Eto: Veraj sva s ampunom premlevala in si poblije ogledala C3 pluriel...

Avto navzven - Laverski, od znotraj svetovno ampak oba je motilo ker ima streho ali wind ali cabrio (tak kot spae) ali cabrio in e hoe imet cabrio mora tiste rne loke dol vzet in to je velika stvar in se pelje pa te dobi de pa si v qurcu! Ne vem kako so si to zamislili. Se peljem na morje s cabrioletom pa ne moram imeti streho dol ker nimam kam stranske loke dat... Joj... In baje je avtomatski menjalnik ne prestavlja lepo... Govorice... Bomo probali pa bomo kaj ve povedali... Drugae imam 190 cm pa se lepo not sedi in je dovolj prostora za noge... Samo zadaj pa... ne more sedet NIHE... Ko bo test se sliimo in sledi tudi foto materijal...

Novinec
    Pridruen
    Sep 2002
    Prispevki
    60
    Ja... kr je Andrej napisal kar dri... ampak za tak dnar je kr fajn avto pa velik ponuja. za 3 MIO sit 4 airbage, vsak ma klimo, 1.4 motor, dobra izdelava... Loki so pa res mal narodni... sicer je tko, da e bi u na morje odpre streho celo kt pr spaku pa je... pol pa dol nardi kabriolet. Ene kompromise so e moral najt... glede na to, da so tirje avti v enem... roko na srce. Lutna zverinca... sploh 1.6 automatik je hud... lepo na volanu za prestavljat (gai... sej ve, spomini na formulo pr Johanci ) pa gassaaaaaa!

Men je ve.:P

Novinec
    Pridruen
    Apr 2002
    Prispevki
    20

test

veraj sem pri Trobcu dobil za vozit Pluriel-a.....milina pod soncem.
    Bejbe kar meejo oke za tabo.....j*b* pleh pike.
    Praktino za podirat in sestavljat, kot 5 letni otrok sem se igral s streho.
    Zakljuek: UUUUUAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUU dobro

BROJ JEDAN
    2cv's Avatar
    Pridruen
    Mar 2002
    Prispevki
    3,455
    Blog Entries
    12

Vem da so v ljubljani

Lastniki kabriotov ki se jim ni ljubilo pritisniti gumga in zapreti strehe e plaevali kazen (tudi e je avto odklenjen) in sicer zaradi nemarnosti in ogroanja skunjav tatovom.
    Ok vrjamem da se je fino igrati s streho ko malo detet smao ne vem e se da vsakeu podret pa postavit vsaki ko se kje ustavi skoi na pir po pecarijo itd...
    Torej ali te bo policaj lahko kaznoval e pusti purriela parkiranega brez strehe
    Ok e ima 2cv varianto in odprto streho si zihr kaznovan.
    Ali je kdo kaj se pozanimal pri pristojnih pri proizvajalcih pri prodajlacih na to temo.

aha raj bi imel to kot C3---

Pridruen
    May 2002
    Prispevki
    521
    Kakorkoli, simpatien avtomobilek, v petek na predstavitvi sem ga peljal in malo smo se igrali s streho, loki itd. Sicer je malce lampasto narejen (slabo odrezani kosi plastike - iz vratne obloge sem izvlekel plastien trakec - podoben, kot pri topljenju plastike, roka pri odstranjevanju lokov je precej nerodna), ampak, ko se vsede in se pelje, mu vse odpusti, poleg tega pa je za tako majhnega kabrioleta zelo praktien. Konno spet avto, ki utegne postati kulten. Dobro jim je uspelo.

BROJ JEDAN
    2cv's Avatar
    Pridruen
    Mar 2002
    Prispevki
    3,455
    Blog Entries
    12

Uh danes sem se tudi

jaz po nakljuju oglasil na nekem uradnem citroen servisu. Ne vem zakaj sem skuzi mislil da se loke pospravi v za to doloen prostor v podnu v avtomobila (najbr sem to prebral ob prototipu). Torej e gre v tem lepe sonnem vremenu brez lokov v par in se vmes ulije de, .--- ok sej smo tud to e doivel in bli kdaj do koe mokri, ko se nam ni dal ob prvi kaplici zapirat strehe, samo takrat smo bili mladi.
    Torej priakujem da bo cena purielu drastino padla ko bo kaka lastnica ene 3X fejst mokra in ko se mou ne bo ljubil ji namontirat lokov nazaj bo avto celo poln vode na domaem dvoriu.
    Torej bodo avti kmalu rablejni neohranjeni in lahko raunamo na ugodne ceno jeznih uporabnikov.

Kdo bo prvi pogruntal prtlanik oz skladie za loke za novi puriel...

garacGost
    Gost
    tista dva loka si lahko v rit zabije vsakega posebej! Prisloni jih na zid, pa padejo, se obdrgnejo... lamparija tipa CITROEN!-POLIZDELEK! itak mora vsak nov citroen razravfat in ponovno sestavit, da vsaj priblino pae skup. lahko pa si s tistih dveh lokov naredia harfo, ali pa se mulci igrajo z njimi, ko se ti frajari pred lokalno otarijo... peugeot 206cc-zakon! raje kot pluriel bi imel C z lamelno streho! Izdelavo so spljuvali e vsi nemko govorei novinarji-*itak, nad loki pa so tudi vsi hudo navdueni, hudirja, nazadnje jih e kje pozabi...

lan pubi2cv's Avatar
    Pridruen
    Jul 2002
    Starost
    44
    Prispevki
    167
    Mah....zakj bi sploh deval loke dol....z njimi je bolj podoben spaku ....meni je avto kul.....pravi citroen...pa malo uden, nekaj novega. Rekel bi, da sveina, ki smo jo pri citroenu e dolgo pogreali. Vedno so bili na ogled nori prototipi, v serijski pa samo konfekcija.....e ve takih projektov ! Ta avto bo postal e kulten....bote vidl

garacGost
    Gost
    e bo ta avto postal kulten, bo postal kulten e moj qurac! kultna je prej mazda mx5! pa ne morte hvalit vsaka jajca, ki jih citroen na cesto zapelje! novi mini-prava reinkarnacija legende, spaka pa ne more nadomestiti nobena koreta, ne po dizajnu, vzmetenju, rjavenju...:o

e mora kaj postati kultnega potem je od noveji Citroenov to Pluriel ! Veraj sem si ga do potankosti ogledal in priel do zakljuka da ga bom imel - definitivno. Tisto o (ne)uporabnosti pick-upa in spyderja je res, sam kot cabrio je pa res carski avtek. Kaj pa je lahko tako kultnega v dananji Citroenovi floti ? Pri Peugeotu imajo za to 206CC in 406C, vse ostalo je tako tako. e pa smo natanni pa pri VW nimajo kaj posebno odbitega (moda z izjemo Bettla), pa tud pri e kakni drugi firmi ne.

BTW. Mislim da Citroen pod dodatno opremo omogoa nakup stojal za strene loke, ter dodatno pregrinjalo, saj kot celota ne predstavljajo ravno kaknega okrasnega elementa :)

Dejstvo pa je, da bi bilo bolje, e bi lahko strena loka imel s seboj, e se sluajo uije.

BX Image

Zasvojenec z Citroeni
    Pridruen
    Sep 2002
    Prispevki
    1,380
    Tisto o VW-ju sploh ne dri. Evo recimo tale Touran. Ta avto je po moje zelo odtekan - mene zelo spominja na kontejner za smeti. Kateri citroen se pa lahko pohvali s tem, da spominja na kontejner za smeti? Noben!

mucyGost
    Gost
    Ne bom kupu nouga auta dokler nau Citroen pod dodatno opremo zraven dal e bicikl. Da gre lohk usaj naprej, ko ti avto crkne.

Serviserji gledajo k ovce, k je use na raunalnik
    24-ur-pomo telefon noben ne udzigne
    Nadomestne avte imajo delavci za ezvikend pike jagat, in so kao "vsi na terenu"
    Cene so pa take, da mor bit res budala da take avte kupuje.

Ne, bol met u prtlaniku e bicikl al pa u vic na Materhornu it na teaj jodlanja.

garacGost
    Gost
    alex tale stouranom je pa ORIGINAL! Res kak je lepi, ful retro...

Zasvojenec z Citroeni
    Pridruen
    Sep 2002
    Prispevki
    1,380
    Ma ja, sem e zaaral enga TDi-ja, dost mam teh citroenov, ampak ga bom dobu ele jesen, naval je nepopisen, posebej na dizle.

BROJ JEDAN
    2cv's Avatar
    Pridruen
    Mar 2002
    Prispevki
    3,455
    Blog Entries
    12

Po zadnjih nemkih

testih se da posebej dizlom kantam-kontejnerom folkswagnom turoagotom z fleksarico natanno in strokovno sneti loke in se jih tako v istem asu kot c3 predela v spaider varianto, tudi pritrditev nazaj je enostavna e ste mojstri v lego kockah in vasanju...
    A ste vi tud bral o tem ????

Pridruen
    May 2002
    Prispevki
    521
    Ja, pravzaprav edina stvar, ki me je motila. Kaj e ti streni lok pade iz rok na kak grob beton? Bo treba biti previden.

Pridruen
    May 2002
    Prispevki
    521
    Glede snemanja lokov a-la fleksarca sistem iz lastnih izkuenj vem, da je pri plurielu snemanje vseeno hitreje. Sem enkrat z enega hroa , ki ga je sestra razbila, streho dol rezal. Pleha kot pek. Ni udno, da se je dalo stati na strehi.

BROJ JEDAN
    2cv's Avatar
    Pridruen
    Mar 2002
    Prispevki
    3,455
    Blog Entries
    12

Ta je dobra Tito

Sem se spomnil na eno peo reklamo, kaj ko bi el v salon preiskusit pruel in skakl po strehi oz vsaj po sedeih pol k bi la streha v cvet.
    Me pa zanima ena fora.
    e sam dela kabrio al pik up varianto full teijo z roll bari, vem da uni vozila k so avt pa marcedesi iamjo neki k vn sko e se prevraa a Citroenu pa tega ni bilo treba delat??
    Na kako foro zdej to.

garacGost
    Gost
    a kdo ve kako se obnese pri bonem trku!? a dobi lok v glavo?:o

Pridruen
    May 2002
    Prispevki
    521
    Po mojem ima funkcijo rolbara kar okvir sprednje ipe. Bo pa zanimivo videti kaj bodo pokazali NCAP rezultati. eprav je treba priznati, da ima kar potene pragove.

mucyGost
    Gost

No, e hoe kdo probat, kaken je Pluriel...

V soboto sem bil pri Merlaku in ima dva salonska za prodat, eden je "obian" srebrni 1.4, drugega pa nisem videl, ima pa tisti robotizirani menjalnik. Je rekel, da ju oba da pod ceno.

Novinec
    Pridruen
    May 2004
    Prispevki
    35

Potovalni raunalnik

Neki asa se e ubadam s ''kvazi'' potovalnim raunalnikom na C3-ju. Vsi govorijo kako jim kae popreno porabo goriva, meni je pa nikakor ne pokae. Kje to sploh spreminjam?

Na roici za brisalce so komande za radio, zato se tam ne da spreminjat nastavitev pogleda, tako kot sem to uredil na Plurielu.

LP

Doktor Citronizma Andrej's Avatar
    Pridruen
    Apr 2002
    Prispevki
    2,412
    Sedaj ne vem tono ampak po moje je na strani kot da bi potrobil samo na desni strani... Ali pa stiska tisto tipko za kilometre resetirat... Jaz mislim, da je tak...

Novinec XTR's Avatar
    Pridruen
    Nov 2004
    Prispevki
    13
    Lep pozdrav

Meni se spreminja ravno na tisti roici kot se nastavlja radio. Ima dve vrsti gumbov ena vrsta +- za naglas in potiho, z drugima dvema pa menja postaje. Poleg teh funkcij pa ima na isti roici e mute, ter spreminjanje menija, tako da pritisne oba gumba hkrati (pritisne na sredini ). e stisne tistega ki je za glasnost ima mute, e pa za postaje pa preklaplja raunalnik.

Lp,

Novinec
    Pridruen
    May 2004
    Prispevki
    35
    Aha!! Bom probal za vikend!
    TNX

Novinec
    Pridruen
    May 2004
    Prispevki
    35
    Evo.....
    Sem se matral skoraj 14 dni, klical tudi na servis in delal po navodilih serviserja, ampak se ne dogaja ni.
    Karkoli pritisnem in kakorkoli pritisnem/drim, je na info zaslonu prikazano le tevilo prevoenih km.

Tako da sem obupal. Pa ne bo ni iz tega.
    Hvala vseeno vsem!

lan _janez_'s Avatar
    Pridruen
    Nov 2004
    Starost
    37
    Prispevki
    238
    Lahko je izklopljen. Pejdi na servis in naj ti vklopijo, e seveda ima potovalni raunalnik

Citroenar picdriver's Avatar
    Pridruen
    Feb 2004
    Prispevki
    389

C3 1.4i ob tartu pokadi?

Pozdravljeni forumovci!

Kar nekaj asa e spremljam va forum, ki je vsekakor odlien. Vsa pohvala administratorju! Oglaam se al bolj malo.

Pred kratkim sem nabavil etrtega citroena po vrsti, tako da imamo sedaj pri hii poleg Pablota e mlajega bratca C3, ki pa mi trenutno ne da spati. Avto je letnik 2004 iz druge roke (takoj po rojstvu je bil celo nekaj mesecev testni), ampak odlino ohranjen. Prevoenih ima verjetno realnih cca 26.000 km (preverjeno po servisni knjigi in po podatkih iz citroenove servisne baze). Motor je 1.4i bencinski.

In sedaj vpraanje za vae "mehanike", katerega odgovora bi bil ve kot vesel. e drugi sem opazil, da v primeur, ko avto nekaj dni stoji, se ob zagonu iz izpune cevi pokadi malo modrikasto (kot da bi "rl" olje). To ne pomeni, da zakadi vso ulico, ampak se samo po prvih nekaj taktih motorja pokadi modrikasto. Kot ofer tega dima niti ne bi mogel opaziti. Opazil sem ga sluajno, ko je punca peljala vzvratno iz garae, sam pa sem stal za avtom. Drugae moram rei, da sem avto testiral tudi tako, da sem ga "teral" po AC na full, spustil gas, ga dal iz brzine in ga pustil tei nekaj asa, pa spet full gas (v prostem teku), pa nisem v ogledalu opazil niti malo kakrnegakoli dima.

Zanima me, ali je to normalno oziroma e ni, kaj bi lahko bilo narobe. Avto je e skoraj leto dni v tovarniki garanciji. Pred kratkim sem bil celo na servisu, kjer so mi ga priklopili na Proxio in z motorjem ni bilo dejansko ni narobe (vsaj elektrino).

Vesel bi bil kakrnega koli odgovora!

Lep pozdrav,

Andrej

Dolgoletni Citroenar neyc's Avatar
    Pridruen
    Jan 2003
    Starost
    34
    Prispevki
    735
    zapelji se do Golje (selnica - ona pri ruah )

GoXGost
    Gost
    Enak problem sem opazil na oetovem Zx-u. Ponavadi zjutraj ko je mrzel, ob zagonu malenkost pokadi...isto malo, tako da vekrat nisem niti bil siguren e je res dim al ne....Maina pa je prav tako 1.4i (vendar letnik 1994 z 130.000km).

Drugae med vonjo in ob toplih vigih tega nisem opazil....tako da ne vem e je to kaj narobe al ne...

LP

Stran 1 od 8 12345 ... ZadnjaZadnja

Podobne Teme

1. Odg.: 3
    Zadnje Sporoilo: 14-06-2011, 14:13
  2. ne javi napake
    By ramiz in forum Citron C5 I- II - III
    Odg.: 4
    Zadnje Sporoilo: 24-05-2009, 11:01
  3. Statistike okvar
    By 2cv in forum Vsi ostali Avtomobili
    Odg.: 1