All Blog Entries

1. Xantia 2.0 16V-prodano

Citat Poslano od Primoz Nov odgovor na sporočilo
    Prodajam Xantio 2.0 16V, letnik 1994, prevoženih okoli 210.000 kilometrov. Je srebrne barve in ima črne usnjene sedeže. Od opreme ima klimo in meglenke, električni pomik stekel, original lita platišča ....
    Registrirana je bila do 3.11.2010.

Okvare na vozilu:
    glava volana pušča olje
    katalizator ne deluje

Zaradi teh dveh stvari nisem naredil tehničnega. Drugače pa je bil avto vsak dan v uporabi, servisiran pri Golji.

Sklopa prime zelo pri
    ...
    Categories
    Uncategorized
  2. CitroenBilten in Facebook

Citroen Bilten je bil ves čas prisoten in povezan z vsemi socialnimi omrežji, tako tudi s popularnim facebookm kot tudi z ostalimi.

V februarju 2011 smo z novo verzijo dobili delujočo povezavo z facebookom.
    Torej vsi že Registrirani uporabniki se povežete tako, da kliknete na gumb connect.
    Gumb izgleda takole:

Ime:  facebook_login.gif

Če ste se prijavili narobe ali z napačnim profilom če jih imate več. lahko v svoji nadzorni plošči ...

Updated 15-02-2011 at 01:52 by 2cv

Categories
    Portal Citroen Bilten
  3. Nadgradnja portala december 2010

V decembru smo končno uspeli narediti nadgradnjo portala na zadnjo verzijo Vbulletin to je
    (vBulletin 4.1.0 Patch Level 2)
    Sedaj pa upamo, da čimprej posodbimo dodatke.

NUJNO IŠČEMO POMOČ ZA tehnično urejanje portala, uprabnikov, postov in vsega kar sodi zraven. ČE ima kdo iskušnje s tem je to zelo uredu če pa bi se kdo rad naučil delati in upravljati Vbulletin da bo recimo v prihodnje imel svoj portal ...
  4. Rosenje prvih dveh meglenk

Citat Poslano od pogale Nov odgovor na sporočilo
    L.p.
    Imam Xsaro Picasso L.2003 2.0 HDI in začeli sta se mi rositi prvi dve meglenki,ko sta prižgani dalj časa se vlaga posuši in naslednji dan zopet pojavi.
    Zanima me kako preprečiti vstop vlage in ker imam pod motorjem mrežo me zanima,če moram njo odstranit,da pridem do njih.Kot sem gledal lahko do njih prideš samo iz zadnje strani .No pred leti sem imel RENA-ulata s podarkom na prve štiri črke in tam si lepo odvil spredaj štiri vijake in meglanka je bila v roki.
    ...
    Categories
    Uncategorized
  5. menjava jermenov, olje, pa še zadnji ?ležaji? cena?

Citat Poslano od bees Nov odgovor na sporočilo
    uporabnik kanci kje si pa servisiral da si tako poceni skoz prisel
    Na uradnem pežo servisu, rezervne dele pa sem nabavil v lokalni trgovini z rezervinimi deli kateri pa niso nič slabše kvalitete od originalnih saj so praktično skoraj vsi deli od proizvajalcev, ki izdelujejo original dele za citroen in pežo le famozne štampiljke citroen ali pežo ni na njih.
    Končna specifikacija stroškov:
    zobati jermen - komplet KIT z vodno pumpo - 110 eur + 150 eur delo
    PRIPOROČAM ...
    Categories
    Uncategorized
Stran 3 od 5 PrviPrvi 12345 ZadnjaZadnja